Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.

Audi e-tron

e-tron 50 quattro Launch edition 71 kWh
  • Leder
  • B&O
  • Memory
  • Stoelverw.
  • €16.950,- Excl. BTW
Bouwjaar 2020
Kilometerstand 159.700 km
Brandstof Elektrisch
Transmissie Automaat
Specificaties
Kenteken
NL
J-976-HF
CarrosserieSUV
Bouwjaar2020
KleurGrijs metallic
BrandstofElektrisch
EnergielabelA
TransmissieAutomaat
BekledingLeder
Aantal deuren5
Acceleratie7 s
Afmetingen in cm (L B H)501 X 194 X 169
BTW/Marge regelingBTW is aftrekbaar
Elektrische specificaties
Actieradius tot 305 km
Gemiddeld verbruik 245 kWh/100 km
Omschrijving

Betreft Audi e-tron 50 quattro Business edition Plus van bouwjaar 2020.
Onder andere voorzien van: Navigatiesysteem, Leder interieur, Bang en olufsen Audio, Elektrisch verstelbare stoelen i.c.m. memory, Stoelverwarming etc.
Betreft een origineel NL auto met NAP, onderhoudshistorie en 2 sleutels.
(BTW-AUTO)

European buyer? If needed we can provide this car with export documents and export plates including 14 day Europe-Insurance in 15 minutes.

Voor meer informatie kijkt u op www.mazelandautos.nl of neemt u telefonisch contact met ons op via 0499-474 267.
Mazeland Auto's B.V.
Ekkersrijt 2020
5692 BA Son (Eindhoven)
0499-474267
info@mazeland.nl
www.mazelandautos.nl

Opties
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Aluminium delen exterieur
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Garanties
Nap

Geen geschikte auto kunnen vinden, maar wel graag een bonus?

Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.

VAG elektrisch

Bonus Actie!!

Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:

  • Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
  • Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
  • Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
  • Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-

Voorwaarden elektrisch rijden bonus

  • Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
  • De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
  • Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
  • Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA

 

Profiteer van deze unieke actie en sluit een zakelijk leasecontract voor 01-04-2024