Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.

Peugeot e-2008

EV Allure Pack 50 kWh
  • CAMERA
  • KEYLESS
Bouwjaar 2021
Kilometerstand 45.161 km
Brandstof Elektrisch
Transmissie Automaat
Specificaties
Kenteken
NL
P-928-VD
CarrosserieSUV
Bouwjaar2021
KleurGris Artense (grijs metallic)
BrandstofElektrisch
EnergielabelA
TransmissieAutomaat
BekledingHalf leder / stof
Aantal deuren5
Acceleratie9 s
Afmetingen in cm (L B H)430 X 177 X 155
BTW/Marge regelingBTW is aftrekbaar
Omschrijving

Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 15.195,-.
SOH Percentage: 82%.

Intelligente technologie. Geen emissies en een fantastisch rijgedrag. Welkom in de Peugeot e-2008. De elektromotor laat u geluidloos over de weg gaan. Wat een verademing, en zoveel power ook nog! Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, zwarte hemelbekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.

Altijd de benodigde functies in beeld? Het digitale dashboard zorgt ervoor. Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met DAB!) en het full map navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur of met spraak. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Peugeot heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Extra opties op deze auto zijn: sportstuur met schakelpaddels, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

In de Peugeot e-2008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij de veiligheidssystemen van deze Peugeot hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Elektrisch rijden is de toekomst. En die begint vandaag. Bel nu voor een afspraak en maak een proefrit!


Bedrijfsinformatie

LET OP: ZATERDAG 7 MAART ZIJN WIJ WEGENS OMSTANDIGHEDEN GESLOTEN!

Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).

Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!

Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.

Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.

Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.

Opties
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
Autonomous Emergency Braking
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Garanties
Auto Trust

Geen geschikte auto kunnen vinden, maar wel graag een bonus?

Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.

VAG elektrisch

Bonus Actie!!

Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:

  • Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
  • Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
  • Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
  • Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-

Voorwaarden elektrisch rijden bonus

  • Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
  • De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
  • Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
  • Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA

 

Profiteer van deze unieke actie en sluit een zakelijk leasecontract voor 01-04-2024