





































































MG MG4 EV
Electric Luxury 64 kWh Warmtepomp/ Stuur+stoelverwarming/ Camera/ DAB+/ Carplay
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief
- Dab
- Dodehoek detector
- Draadloze telefoonlader
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL T-656-BV |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 429 X 184 X 150 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 19-05-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 1640 Kg |
| Koppel | 250 Nm |
| Max trekgewicht | 500 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
|---|---|
| Actieradius tot | 350 km |
| Accucapaciteit | 51 kWh |
| Laadvermogen | 6 kW |
| Snellaadvermogen | 88 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 43m |
| Snelladen DC (20-80%) | 27 min |
Omschrijving
Opties
| stuur verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| achterspoiler onderscheidend |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale vergrendeling |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| electronic climate control |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrische ramen en getint glas |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas achter |
| File assistent |
| Grootlichtassistent |
| Hill hold functie |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| mistlampen voor |
| multimedia scherm middel |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| stuur leder |
| stuur microvezel |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| two-tone unikleur |
| uitstap waarschuwing |
| unikleur/pastel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorspoiler |
| warmtepomp |
| WiFi |




