





Tesla Model 3
Performance AWD 75 kWh Pano AutoPilot 20"
- Achterbank verwarmd
- Airco met elektronische regeling
- Autopilot
- Basic Autopilot
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Navigatiesysteem full map
- Panoramadak
- Stuurwiel verwarmd
- Surround view 360° camera
Terug naar overzicht 2x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL R-743-ZF |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Grey Metallic (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 3,4 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 469 X 185 X 144 |
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 31-12-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 1819 Kg |
| Koppel | 639 Nm |
| Vermogen | 464 pk (341 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 580 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 70 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 190 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u 21m |
| Snelladen DC (20-80%) | 17 min |
| Gemiddeld verbruik | 12 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achterbank verwarmd |
| Airco met elektronische regeling |
| Autopilot |
| Basic Autopilot |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| Stuurwiel verwarmd |
| Surround view 360° camera |
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Ambienteverlichting |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Autonomous Emergency Braking |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| DAB+ |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze Telefoonlader |
| electronic climate control |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| Isofix |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Radiovoorbereiding |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
| Zwarte hemelbekleding |




