





















































































Audi Q4 e-tron
35 Edition 55 kWh
- airco (automatisch)
- Velgen, 19 inch gegoten lichtmetaal "5-arm"- design
- voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 10x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL KFH-49-H |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Kieselgrijs |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 05-10-2023 |
| Gewicht | 1865 Kg |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 170 pk (125 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 335 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 55 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 110 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 30m |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco (automatisch) |
| Velgen, 19 inch gegoten lichtmetaal "5-arm"- design |
| voorstoelen verwarmd |
| Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40) |
| Achterklep elektrisch openend en sluitend |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| Dakreling alumium |
| dimlichten automatisch en regensensor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Instructieboekjes aanwezig |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Kieselgrijs |
| LED koplampen |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| oplaadmogelijkheid |
| Parkeerhulp achter |
| passagiersairbag |
| rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Spiegelkappen in carroseriekleur |
| Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |


