







































































































































































BMW iX3
80 kWh FACELIFT M-SPORT SOH 98,8% + TREKHAAK
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 19"
- M Aerodynamica
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Shadow Line Pack
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 6x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL P-612-RZ |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | SOPHISTOGRAU BRILLANTEFFEKT METALLI (A90) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 6,8 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 31-05-2022 |
| Gewicht | 2155 Kg |
|---|---|
| Koppel | 400 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
| Vermogen | 285 pk (210 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 471 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 80 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 30m |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| elektrisch glazen panorama-dak |
| kunstlederen bekleding |
| lichtmetalen velgen 19" |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem full map + hard disk |
| Shadow Line Pack |
| trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| voorstoelen verwarmd |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| adaptief demping systeem |
| airco separaat achter |
| alarm klasse 3 |
| aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| bagage-scheidingsnet |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| boordcomputer |
| bots herkenning en activatie |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| glans exterieur delen |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen actief |
| keyless start |
| koplampen adaptief |
| koplampen donker (matrix/LED) |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen sportstuur |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeer assistent |
| parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| ruitensproeiers verwarmbaar |
| sfeerverlichting |
| sportstoelen |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| uitwijk assistent |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |



