









































































































Jaguar E-Pace
1.5 P300e AWD R-Dynamic Pano CarPlay Leer
- Achteruitrijcamera
- Airco met elektronische regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Cold Climate Pack
- Convenience Pack
- Cruise control
- Lichtmetalen velgen 19"
- Meridian geluidsinstallatie
- Navigatiesysteem full map
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Terug naar overzicht 6x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL S-474-VL |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Borasco Grey (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal cilinders | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Acceleratie | 6,5 s |
| Afmetingen in cm (L B H) | 450 X 190 X 165 |
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1498 CC |
| Datum deel 1a | 21-04-2023 |
| Gewicht | 2102 Kg |
|---|---|
| Koppel | 540 Nm |
| Max trekgewicht | 1600 Kg |
| Motorinhoud | 1.5 Liter |
|---|---|
| Verbruik per 100 km | 1,5 Liter |
| Vermogen | 308 pk (227 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 15 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 32 kW |
| Gemiddeld verbruik | 19 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Airco met elektronische regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Cold Climate Pack |
| Convenience Pack |
| Cruise control |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Meridian geluidsinstallatie |
| Navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor en achter |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airco (automatisch) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Comfortstoel(en) |
| DAB+ |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| electronic climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportpakket |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| stuur verwarmd |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zwarte hemelbekleding |





