





















































































Peugeot e-Traveller
L3 75kWh 348 km WLTP LED/ Snellader/ Pano/ 8 pers./ Adapt.Cruise/ Leder/ 2x Elek.Schuif/ Elek.stoelen/ Massage stoelen/ Stoelverw./ Stuurverw./ Carplay/ Navi/ Camera/ PDC/ LMV/ Climate
- Bedrijfswagen
Terug naar overzicht 11x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL PE-57-72 |
|---|---|
| Carrosserie | Bus |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Donker grijs metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Datum deel 1a | 19-03-2024 |
| Gewicht | 2260 Kg |
| Koppel | 260 Nm |
|---|---|
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 348 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 30m |
| Snelladen DC (20-80%) | 40 min |
Omschrijving
Opties
| 11 kW lader |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterklep met ruit |
| Achterruit apart te openen |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) side voor |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple carplay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijrijders stoel |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer met stuurwielbediening |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| chroom delen interieur |
| City-pakket |
| Comfort-pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| Cruise control adaptief met stop&go |
| Dab |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Drive Assist Pack |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP |
| extra getint glas achter |
| full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen adaptief |
| LED verlichting |
| Lederen stuurwiel |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtsensor |
| Massage stoel |
| Metaalkleur |
| mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| multimedia scherm middel |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia systeem |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkdistance control |
| Parkeercamera |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuifdeur 2x |
| Schuifdeur met ruit |
| Spraakbediening |
| stuur leder |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| stuur verwarmd |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Surround View Pakket |
| USB poort |
| Vermoeidheids herkenning |
| Virtual Cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi |
| Winter-pakket |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zomerbanden |
| Zonnedak |


