



































































































Volkswagen ID. Buzz Cargo
Bedrijfswagens Anniversary Edition Elektromotor (286 pk) 2988 mm Trekhaak - 79kwh - IQ light - 360 Camera - Side Assist - 2x schuifdeur - Apple Carplay/Android Auto - Stoelverwarming
- Bedrijfswagen
- App Connect' draadloze smartphone integratie
- Climatronic climate control, 1-zone
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light')
- Parkeersensoren voor en achter
- Schuifdeur links
- schuifdeur rechts handbediend
- schuifdeur rechts handbediend
- Startlight Blue metallic
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voorstoelen
- Velgen 'Tilburg', 19 inch lichtmetaal
Terug naar overzicht 8x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL V-35-NSN |
|---|---|
| Carrosserie | Onbekend |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Starlight blue metallic (lt5u) (blauw metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Datum deel 1a | 24-12-2025 |
| Gewicht | 2294 Kg |
| Koppel | 560 Nm |
|---|---|
| Max trekgewicht | 1200 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 285 pk (210 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 459 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 79 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 185 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 30m |
| Gemiddeld verbruik | 19 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| App Connect' draadloze smartphone integratie |
| Climatronic climate control, 1-zone |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel |
| Koplampverlichting LED Matrix ('IQ.Light') |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Schuifdeur links |
| schuifdeur rechts handbediend |
| Startlight Blue metallic |
| Stoelverwarming bestuurder |
| Stoelverwarming voorstoelen |
| Velgen 'Tilburg', 19 inch lichtmetaal |
| 2 sleutels met afstandsbediening |
| 4 USB-C aansluitingen en 2 12V-aansluitingen in de cabine |
| Aansluitpunt geschikt voor snelladen (Combined Charging System (CCS)) |
| Achterklep zonder ruit |
| Achterlichten LED |
| Achterruitenwisser met intervalschakeling |
| achteruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera (Rear View) inclusief 360 graden camera (Area View) |
| Airbags voor bestuurder en bijrijder (uitschakelbaar voor bijrijder) |
| Antiblokkeer Remsysteem (ABS) |
| Bandendruk controle systeem |
| Bestuurdersstoel en bijrijdersbank |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding inclusief draadloos laden |
| Buitenspiegels elektrisch instel- verwarm- en inklapbaar |
| Buitenspiegels in zwart hoogglans, handgrepen in carrosseriekleur |
| Bumpers carrosseriekleur |
| connected services |
| Digitale radio ontvangst |
| Dynamische lichtbundelhoogteverstelling met bochtenverlichting |
| e-Sound geluidsimulator |
| Elektrisch verstel- en verwarmbare spiegels |
| Elektronische startonderbreker |
| Groen getint warmtewerend glas |
| grootlichtassistent |
| Houten vloer met kunststof toplaag in laadruimte |
| Keyless Start |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimediasysteem en centrale bedieningselementen in zwart uitgevoerd |
| Noodremassistent "Front Assist" met voetgangers- en fietserherkenning |
| Radio 'Ready to Discover' |
| Regensensor |
| Rijassistent "Side Assist" inclusief Blind sport detection, uitparkeerassistent en uitstapassistent |
| Rijstrookbehoudassistent (Lane Assist) |
| Rookvrij |
| Scheidingswand zonder ruit |
| Speed limiter met intelligent speed assist |
| Stoelbekleding, stof |
| Stuurbekrachtiging elektromechanisch, snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed |
| Telefoonvoorbereiding |
| Travel Assist (file assistent "Traffic Jam Assist" incl. Emergency Assist") |
| Travel Assist inclusief rijstrookbehoudassistent 'Lane Assist' en 'Emergency Assist' |
| Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar |
| Verbindende LED strip tussen de koplampen |
| Verkeerstekenherkenning |
| Vermoeidheidsherkenning |
| Verwarmbare ruitensproeiers voor |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorruit, draadloos verwarmbaar en geluidisolerend |
| Voorruit, geluidsisolerend, infrarood reflecterend |
| Zij- en hoofdairbags voor bestuurder en bijrijder |
| Zij-airbags voor bestuurder en bijrijder |
| Zijwandbekleding laadruimte |


