

































































































Volkswagen ID.3
Pro Business 59 kWh LED - Apple Carplay/Android Auto - PDC - Sfeerverlichting - ACC
- Apple Carplay/Android Auto
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control adaptief
- electronic climate controle
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Scale Silver metallic
- sfeerverlichting
- Velgen 'East Derry', 18 inch lichtmetaal
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL KFX-42-N |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Scale silver-metallic (1T) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,6 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 29-09-2023 |
| Gewicht | 1715 Kg |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 432 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 59 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 120 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u 15m |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| cruise control adaptief |
| electronic climate controle |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| Scale Silver metallic |
| sfeerverlichting |
| Velgen 'East Derry', 18 inch lichtmetaal |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| afwijkende dakkleur |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots herkenning en activatie |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| geluidsimulator |
| geluidsisolerend glas |
| grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry |
| keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |


