





































































BYD ATTO 3
Comfort 60 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-92%} (INCL-BTW) *HEATPUMP
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Airco met elektronische regeling
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- BTW te verrekenen
- CCS snellader aansluiting
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL Z-779-FK |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Harbour Grey Metallic (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,3 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 446 X 188 X 162 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 02-04-2024 |
|---|---|
| Gewicht | 1725 Kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 420 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 60 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 88 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u 30m |
| Snelladen DC (20-80%) | 33 min |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Afdaal assistent |
| Airco met elektronische regeling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| bots waarschuwing systeem |
| BTW te verrekenen |
| CCS snellader aansluiting |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief met stop&go |
| Dab |
| Dakreling Chroom |
| Decor pianolak |
| Dodehoek detector |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Fase-3 laden mogelijk |
| geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luxe lederen bekleding |
| Metaalkleur |
| Navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting interieur |
| smartphone entry |
| Spraakbediening |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| WiFi |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| airbag(s) passagier achter |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Range extender |
| Regensensor |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zomerbanden |
| Zwarte hemelbekleding |



