











































































Kia Niro EV
DynamicLine 64.8 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%} (INCL-BTW) *LEATHER-FABRIC
- Achteruitrijcamera
- Airco met elektronische regeling
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bots waarschuwing systeem
- BTW te verrekenen
- Carbonafwerking interieur
- CCS snellader aansluiting
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL T-853-XD |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Aurora Black Pearl (zwart metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,8 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 442 X 183 X 159 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 25-09-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 1657 Kg |
| Koppel | 255 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 460 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 68 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u 10m |
| Snelladen DC (20-80%) | 32 min |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Airco met elektronische regeling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| bots waarschuwing systeem |
| BTW te verrekenen |
| Carbonafwerking interieur |
| CCS snellader aansluiting |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Dab |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Fase-3 laden mogelijk |
| File assistent |
| Grootlichtassistent |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lederen/stof bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metaalkleur |
| Navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zwarte (glans) exterieur delen |
| zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
| 11 kW lader |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Afdekhoes |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zomerbanden |



