















































































Audi A6 Avant e-tron
S edition 83 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%} (INCL-BTW) *MATRIX-LED
- Achterbankleuning, gedeeld neerklapbaar
- Achterklep elektrisch openend en sluitend
- Achterstoelen verwarmd
- Achterstoelen verwarmd
- actieve noodgeval assistent
- Airco separaat achter
- Alarmsysteem
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium Pedalen
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi Connect diensten
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL HKN-72-J |
|---|---|
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Plasma Blue Metallic (blauw metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 493 X 192 X 154 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 18-04-2025 |
|---|---|
| Gewicht | 2085 Kg |
| Koppel | 435 Nm |
| Max trekgewicht | 2100 Kg |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 285 pk (210 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 598 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 100 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 225 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 9u 5m |
| Snelladen DC (20-80%) | 21 min |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achterbankleuning, gedeeld neerklapbaar |
| Achterklep elektrisch openend en sluitend |
| Achterstoelen verwarmd |
| actieve noodgeval assistent |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Aluminium Pedalen |
| Anti-diefstal alarmsysteem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audi Connect diensten |
| Audi connect key |
| Audi phone box light |
| Audi pre sense 360 |
| Audi smartphone interface plus |
| Audi sound system |
| Audi virtual cockpit |
| Automatische airconditioning met vier zones |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bots herkenning systeem |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie |
| Cruise control adaptief met stop&go |
| Decor pianolak |
| Decoratielijsten, geborsteld mat aluminium met antraciet lijnpatroon |
| Digitale radio ontvangst |
| Dodehoek detector |
| Driespaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel |
| extra getint glas achter |
| Fase-3 laden mogelijk |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| HD-matrix-ledkoplampen met dynamische knipperlichten |
| hemelbekleding donker |
| Hemelbekleding in zwart |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kruispunt assistent |
| Lane departure warning inclusief emergency assist |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Matrix led koplampen |
| Metaalkleur |
| motorgeluid simulator |
| Navigatiesysteem full map |
| Omgevingscamera's (360 graden rondom de auto) |
| Parkeer assistent |
| Parkeerassistent |
| Parkeerhulp plus |
| Parkeersensor voor en achter |
| pre sense basic |
| Pre Sense front |
| Privacy glass |
| Remklauwen Rood |
| Rijstrooksensor met correctie |
| S Line exterieur |
| S Line interieur |
| Spiegelkappen zwart |
| Sportief interieur |
| Sportstoelen |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stoelverwarming voorin |
| Stof "Kaskade"/PU-leder |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak mechanisch draaibaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| uitstapwaarschuwing |
| uitwijk assistent |
| Velgen, multispaak-S, grafietgrijs, glansgedraaid |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Winter-pakket |
| Zijairbags voor- en achterin, gordijnairbags, verlichte gordelsloten |
| zwarte (glans) exterieur delen |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afdekhoes |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Bagage-scheidingsnet |
| binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Dab |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| electronic climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lederen stuurwiel |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| multimedia scherm passagier |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| WiFi |
| Winterpakket |
| Zomerbanden |
| Zwarte hemelbekleding |



