





























































































Porsche Taycan
Sport Turismo 79 kWh
- achterasbesturing
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning systeem
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 21"
- Matrix led koplampen
- Navigatiesysteem full map
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL T-124-LH |
|---|---|
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Krijt (licht grijs) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,4 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 496 X 197 X 142 |
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 11-07-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 2135 Kg |
| Koppel | 345 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 326 pk (240 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 433 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 79 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 270 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 12m |
| Snelladen DC (20-80%) | 13 min |
| Gemiddeld verbruik | 20 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achterasbesturing |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bots herkenning systeem |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| electronic climate control |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Matrix led koplampen |
| Navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| Rondomzicht camera |
| stopwatch |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen drie |
| Adaptief demping systeem |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Comfortstoel(en) |
| Dab |
| Dakspoiler |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Hill hold functie |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| stuur leder |
| stuur verwarmd |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi |
| zwarte (glans) exterieur delen |





