

























































































































Audi A6 Avant e-tron
S edition performance 100 kWh S-Line
- Audi smartphone interface plus
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus, met schakelpaddels, verwarmbaar
- electronic climate controle
- Head-Up display
- Leder / PU-leder
- Lichtpakket plus met ambient lighting
- luchtvering en automatische niveauregeling
- MMI experience pro
- Mythos zwart metallic
- navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- Stoelverwarming voorin
Terug naar overzicht 6x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL HGN-22-X |
|---|---|
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Mythoszwart metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,4 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 28-02-2025 |
| Gewicht | 2160 Kg |
|---|---|
| Koppel | 565 Nm |
| Max trekgewicht | 2100 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 367 pk (270 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 720 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 100 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 270 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 10u |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Audi smartphone interface plus |
| Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus, met schakelpaddels, verwarmbaar |
| electronic climate controle |
| Head-Up display |
| Leder / PU-leder |
| Lichtpakket plus met ambient lighting |
| luchtvering en automatische niveauregeling |
| MMI experience pro |
| Mythos zwart metallic |
| navigatiesysteem full map |
| S Line exterieur |
| Stoelverwarming voorin |
| Tech pro |
| Velgen, multispaak-S, grafietgrijs, glansgedraaid |
| warmtepomp |
| Achterbankleuning, gedeeld neerklapbaar |
| Achterklep elektrisch openend en sluitend |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| Audi Connect diensten |
| Audi connect key |
| Audi phone box light |
| Audi pre sense 360 |
| Audi virtual cockpit |
| Automatische airconditioning met vier zones |
| automatische snelheids begrenzing |
| Bang & Olufsen Premium soundsystem |
| bestuurdersairbag |
| binnen/buitensp. aut. dimmend |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie |
| buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| Decoratielijsten, geborsteld mat aluminium met antraciet lijnpatroon |
| Digitale radio ontvangst |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Driespaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels |
| Driespaaks sportstuur, ledervrij, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels |
| Elektrisch verstelbaar stuur |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| geluid- en warmtewerend glas |
| glans exterieur delen |
| HD-matrix-ledkoplampen met dynamische knipperlichten |
| Hemelbekleding in zwart |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry |
| keyless start |
| koplampen adaptief |
| koplampreiniging |
| Kruispunt assistent |
| Lane departure warning |
| Lane departure warning inclusief emergency assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen sportstuur |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| motorgeluid simulator |
| multimedia scherm klein |
| multimedia scherm passagier |
| Omgevingscamera's (360 graden rondom de auto) |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| oplaadmogelijkheid |
| Parkeerassistent |
| Parkeerhulp plus |
| passagiersairbag |
| Pre sense basic |
| Pre Sense front |
| Privacy glass |
| regensensor |
| Rookvrij |
| S-interieur met sportstoelen en zwarte-lichtgrijze lederen-kunstlederen bekleding |
| Servosluiting portieren |
| Spiegelkappen zwart |
| sportief interieur |
| Sportstoelen voor |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| Uitgebreide interieurvoorverwarming en -ventilatie |
| uitstapwaarschuwing |
| uitwijk assistent |
| Verkeersbordherkenning |
| vermoeidheids herkenning |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| WiFi voorbereiding |
| Winterpakket |
| Zij-airbags voor |
| Zijairbags voor- en achterin, gordijnairbags, verlichte gordelsloten |



