







































































































































































































Audi A6 e-tron
S EDITION PERFORMANCE 100 kWh + PANORAMA
- actieve noodgeval assistent
- airco separaat achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- kunstlederen interieurdelen
- leder/kunstleder bekleding
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 21"
- matrix LED koplampen
Terug naar overzicht 10x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL HVF-27-D |
|---|---|
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Siambeige metallic (geel metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,4 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 01-07-2025 |
| Gewicht | 2160 Kg |
|---|---|
| Koppel | 565 Nm |
| Max trekgewicht | 2100 Kg |
| Vermogen | 367 pk (270 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 720 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 100 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 270 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 10u |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| actieve noodgeval assistent |
| airco separaat achter |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| bots herkenning en activatie |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoek detectie |
| electronic climate controle |
| kunstlederen interieurdelen |
| leder/kunstleder bekleding |
| lichtmetalen velgen 5-spaaks 21" |
| matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem full map |
| panoramadak var. transparantie |
| rijstrooksensor met correctie |
| S Line exterieur |
| uitwijk assistent |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| bestuurdersairbag |
| binnen/buitensp. aut. dimmend |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrisch verstelbare stuurkolom |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| geluid- en warmtewerend glas |
| glans exterieur delen |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Interieur-pakket |
| keyless entry |
| keyless start |
| koplampen adaptief |
| koplampreiniging |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen sportstuur |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| luchtvering en automatische niveauregeling |
| motorgeluid simulator |
| multimedia scherm klein |
| multimedia scherm passagier |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeer assistent |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rondomzicht camera |
| sluitbekrachtiging |
| smartphone entry |
| sportief interieur |
| sportstoelen |
| sportstuur |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| Tech Pro |
| uitstap waarschuwing |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |



