Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.








































































Audi e-tron
e-tron 50 quattro Launch edition 71 kWh
- audio installatie
- Bang & Olufsen Premium 3D
- cruise control
- electronic climate controle
- Head-up-display
- luchtvering
- Matrix LED koplampen
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Panoramadak
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
Terug naar overzicht 2x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL KHF-37-G |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Navarra blue metallic (2D) (blauw metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 09-12-2022 |
| Gewicht | 2345 Kg |
|---|---|
| Koppel | 540 Nm |
| Max trekgewicht | 1800 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 313 pk (230 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 300 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 71 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 120 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u |
| Gemiddeld verbruik | 22 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| audio installatie |
| Bang & Olufsen Premium 3D |
| cruise control |
| electronic climate controle |
| Head-up-display |
| luchtvering |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| Sportstoelen |
| Stoelverwarming |
| Velgen, gegoten lichtmetaal 9J x 20 "5-arm"-design |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| 100% onderhouden |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots herkenning en activatie |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektr. met geheugen |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| connected services |
| Decoratielijsten, mat geborsteld donker aluminium |
| dimlichten automatisch |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrische kofferklep |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| isofix |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lederen stuurwiel |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| multimedia-voorbereiding |
| niveauregeling automatisch |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak mogelijk meerprijs vanaf 700,- |
| Verkeersbord herkenning |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA



