Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.

Mercedes-Benz Vito

Vito 116 CDI AUT LEDER
  • Bedrijfswagen
  • LED
  • MAYBACH STYLE
Bouwjaar 2024
Kilometerstand 51.558 km
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat
Specificaties
Kenteken
NL
735272284
CarrosserieGesloten bestelwagen
Bouwjaar2024
Kleur-
BrandstofDiesel
EnergielabelE
TransmissieAutomaat
BekledingStof
Aantal cilinders4
Aantal deuren4
Afmetingen in cm (L B H)514 X 192 X 191
BTW/Marge regelingBTW is aftrekbaar
Omschrijving

Bij Multivan Bedrijfswagens vindt u een ruim aanbod bedrijfswagens die aansluiten bij uw werk en werkwijze. Met jarenlange ervaring en technische expertise bieden we eerlijk advies en vakkundige service – van aanschaf en aanpassingen op maat tot onderhoud en reparatie. 

Wij werken met garantiepakketten:
� Multivan6 – 6 maanden garantie tot 30.000 km (€1.000 excl. BTW)
Multivan12 – 12 maanden garantie tot 45.000 km (€1.500 excl. BTW)

Inruilen? Stuur ons foto’s via WhatsApp op +316 - 25 15 83 98 of kom langs voor een indicatie. Financiering is mogelijk. Wij zijn BOVAG-erkend en RDW-aangesloten, dus gegarandeerd kwaliteit en betrouwbaarheid. Bekijk ons aanbod op www.Multivan.nl. Behalve anders vermeld, zijn onze voertuigen altijd geadverteerd exclusief BTW en exclusief BPM. Vind u de afstand naar Friesland ver? Wij maken graag een nauwkeurige productvideo voor u.

We hebben er alles aan gedaan om de informatie in deze advertentie zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Desondanks kunnen er geen rechten worden ontleend aan de verstrekte gegevens. Wij raden u aan om niet uitsluitend op deze informatie te vertrouwen, maar zelf de voor u belangrijke details te controleren. 

Opties
12v stopcontact voorin
2 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorzetels
2 luidsprekers
2 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 2+0
Achteras 1
Airbag vooraan aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag vooraan aan de passagierskant
Airbags 2
Apps controle
Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd
Audio-apparatuur digitale radio en Touch Screen
Automatische waarschuwingslampen
Bandenset

Geen geschikte auto kunnen vinden, maar wel graag een bonus?

Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.

VAG elektrisch

Bonus Actie!!

Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:

  • Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
  • Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
  • Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
  • Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-

Voorwaarden elektrisch rijden bonus

  • Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
  • De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
  • Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
  • Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA

 

Profiteer van deze unieke actie en sluit een zakelijk leasecontract voor 01-04-2024