Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.
















































































Opel Ampera-e
Launch executive 60 kWh Navigatie Apple Carplay Android Auto Camera Parkeersensoren Cruise Control Dodehoek detectie Stoel- en stuurverwarming Leder Climate Control Lichtmetalen velgen
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- lichtmetalen velgen 17"
- Metalliclak
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- xenon koplampen
Terug naar overzicht 6x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL RH-719-P |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kleur | G7q :son of a gun gray m2 |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,3 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 27-11-2017 |
| Gewicht | 1591 Kg |
|---|---|
| Koppel | 360 Nm |
| Vermogen | 74 pk (55 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 380 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 60 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 50 kW |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| cruise control |
| dodehoek detectie |
| electronic climate controle |
| lederen bekleding |
| lichtmetalen velgen 17" |
| Metalliclak |
| navigatiesysteem full map |
| rijstrooksensor met correctie |
| voorstoelen verwarmd |
| xenon koplampen |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achterruitwisser |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| buitentemperatuurmeter |
| chroom delen exterieur |
| connected services |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen stuurwiel |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeer assistent |
| parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| verkeersbord detectie |
| voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA



