Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.




























































Peugeot e-208
EV Allure Pack 50 kWh (3-Fase-11kW) {SOH-89%} Aut.*HEATPUMP
- 16"lichtmetalen velgen "ELBORN"
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera Visioppark 1
- Airco met elektronische regeling
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- bots waarschuwing systeem
- Comfortstoel(en)
Terug naar overzicht 12x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL N-192-TX |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Jaune Faro Metallic (geel metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 406 X 175 X 144 |
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 30-12-2021 |
|---|---|
| Gewicht | 1430 Kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 360 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 4u 33m |
| Snelladen DC (20-80%) | 24 min |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 16"lichtmetalen velgen "ELBORN" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera Visioppark 1 |
| Airco met elektronische regeling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots waarschuwing systeem |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| DAB+ digitale radio-ontvangst |
| Decor pianolak |
| Dodehoekdetectie |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getinte achterste zijruiten en achterruit |
| Fase-3 laden mogelijk |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Koplampen met PEUGEOT LED technology |
| LED koplampen |
| Lederen/stof bekleding |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metaalkleur |
| Navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting interieur |
| Sportstuur |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbare stoelen vóór |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtepomp |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dab |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Radio |
| Regensensor |
| Stuurbekrachtiging |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zomerbanden |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA



