Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.






































































Peugeot e-208
EV GT Pack 50 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-88%] (INCL-BTW) *HEATPUMP
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera Visioppark 1
- Airco met elektronische regeling
- All-season banden
- andere dakkleur
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Terug naar overzicht 31x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL P-431-VN |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Rouge Elixer Metallic (rood metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 406 X 175 X 144 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 27-07-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 1430 Kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 360 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 4u 33m |
| Snelladen DC (20-80%) | 24 min |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera Visioppark 1 |
| Airco met elektronische regeling |
| All-season banden |
| andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots waarschuwing systeem |
| BTW te verrekenen |
| CCS snellader aansluiting |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| DAB+ digitale radio-ontvangst |
| Decor carbon |
| dodehoekdetectie met correctie |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getinte achterste zijruiten en achterruit |
| Fase-3 laden mogelijk |
| Grootlichtassistent |
| GT-Line |
| Hifi-systeem 6 luidsprekers |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| LED koplampen |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Navigatiesysteem full map |
| Pack City 2 |
| Parkeer assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting interieur |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbare stoelen vóór |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtepomp |
| Zwart dak "Black Diamond" |
| Zwarte hemelbekleding |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dab |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Pack City |
| Parkeerhulp vóór |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Speciale kleur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zomerbanden |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA



