Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.




























Renault Megane E-Tech
EV60 Optimum Charge Iconic
- 20” lichtmetalen wielen ‘Enos’
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bekleding leder zandgrijs 'Gris Sable clair'
- Cruise control
- electronic climate control
- full-LED koplampen
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Navigatiesysteem
- Rijstrooksensor met correctie
- Voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 13x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL R-629-FF |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Blauw metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,4 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 420 X 177 X 150 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 11-08-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 1611 Kg |
| Koppel | 300 Nm |
| Max trekgewicht | 900 Kg |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 450 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 60 kWh |
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 130 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 2u 43m |
| Snelladen DC (20-80%) | 22 min |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 20” lichtmetalen wielen ‘Enos’ |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bekleding leder zandgrijs 'Gris Sable clair' |
| Cruise control |
| electronic climate control |
| full-LED koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20" |
| Navigatiesysteem |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| 22 kW lader |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Dab |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas achter |
| geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Harman Kardon Premium Audio |
| hemelbekleding donker |
| Hill hold functie |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| mistlampen voor adaptief |
| multimedia scherm groot |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| schakelpaddles |
| sfeerverlichting |
| stuur leder |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| stuur verwarmd |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Trekhaak |
| Two-tone kleurstelling |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA



