Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.




























































Volkswagen e-Up!
{SOH-85%} (INCL-BTW) *HEATED-COMFORTSEATS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Airco met elektronische regeling
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- BTW te verrekenen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- CCS snellader aansluiting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Terug naar overzicht 2x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL N-856-SB |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Deep Black Pearl (zwart metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 11,9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 360 X 165 X 149 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 28-12-2021 |
|---|---|
| Gewicht | 1148 Kg |
| Koppel | 210 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 83 pk (61 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 260 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 36 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 40 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u 6m |
| Snelladen DC (20-80%) | 43 min |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airco met elektronische regeling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio installatie |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| BTW te verrekenen |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| CCS snellader aansluiting |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoelen |
| Cruise control |
| Decor pianolak |
| Digitale radio ontvangst |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| geluidsimulator |
| Geluidsimulator (e-Sound) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Klein lederpakket |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metaalkleur |
| Parkeersensor achter |
| Rijstrooksensor |
| smartphone integratie |
| Sportonderstel |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Dab |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Winterbanden |
| Winterpakket |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA



