Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.


































































































Volkswagen ID.3
Pro Business 59 kWh LED - Apple Carplay/Android Auto - PDC - Sfeerverlichting - ACC
- Apple Carplay/Android Auto
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control adaptief
- electronic climate controle
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Scale Silver metallic
- sfeerverlichting
- Velgen 'East Derry', 18 inch lichtmetaal
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL KFX-42-N |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Scale silver-metallic (1T) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,6 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 29-09-2023 |
| Gewicht | 1715 Kg |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 432 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 59 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 120 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u 15m |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| cruise control adaptief |
| electronic climate controle |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| Scale Silver metallic |
| sfeerverlichting |
| Velgen 'East Derry', 18 inch lichtmetaal |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| afwijkende dakkleur |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots herkenning en activatie |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| geluidsimulator |
| geluidsisolerend glas |
| grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry |
| keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA


