Heeft u binnen het aanbod niet de juiste auto kunnen vinden? Niet getreurd. Door op een van de onderstaande merken te klikken kunt u uw auto zoeken binnen het ruime aanbod op Autotrack en alsnog gebruik maken van onze bonus regeling. Klik op een van de onderstaande merk foto, zoek uw auto binnen het geselecteerde aanbod. Kopieer de link van de voertuigpagina in de browser balk. Ga naar leaseofferte aanvragen, kopieer de internet link in het betreffende invoerveld. Vul de rest van de gevraagde gegevens in en stuur uw leaseaanvraag naar ons op. Wij streven ernaar u binnen 24-uur te voorzien van een leasevoorstel.
Bij Neerlandlease ontvangt u nu een bonus voor elektrisch rijden als u een zakelijk leasecontract bij ons afsluit tussen 01-02-2024 en 01-04-2024. Sluit u bij ons een leasecontract af met een waarde van € 20.000 dan ontvangt u van ons € 250,-. Deze bonus loopt op tot een maximum van € 1.000,- per Financiallease contract. Meer informatie klik op de link bonusactie. De actie geld voor onderstaande VAG Groep auto's.




























































Volkswagen ID.4
Business 77 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-83%} (INCL.BTW) *LEATHER-FABRIC
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Keyless entry
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL N-927-HF |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 8,5 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 458 X 185 X 164 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 29-10-2021 |
|---|---|
| Gewicht | 2024 Kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 501 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 77 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 125 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u |
| Snelladen DC (20-80%) | 29 min |
| Gemiddeld verbruik | 18 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bots herkenning systeem |
| Cruise control adaptief met stop&go |
| Dab |
| Draadloze telefoonlader |
| extra getint glas achter |
| Keyless entry |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Matrix led koplampen |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| stuur multifunctioneel |
| Trekhaak wegklapbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Hill hold functie |
| hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Radio |
| Regensensor |
| ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| unikleur/pastel |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi |
Bonus Actie!!
Doet u tussen 01 januari 2024 en 01 april 2024 een Financiallease aanvraag voor een elektrische auto van de merken Audi, Volkswagen, Seat, Skoda, Porsche of Cupra bij ons. Dan ontvangt u van ons een bonus. De Elektrisch rijden bonus is als volgt:
- Financialleasecontract waarde > 20.000 Euro, ontvangt u € 250,-
- Financialleasecontract waarde > 30.000 Euro, ontvangt u € 500,-
- Financialleasecontract waarde > 40.000 Euro, ontvangt u € 750,-
- Financialleasecontract waarde > 50.000 Euro, ontvangt u € 1.000,-
Voorwaarden elektrisch rijden bonus
- Minimale looptijd Financiallease contract is 48 maanden
- De leaseaanvraag moet uiterlijk 31 maart 2023 ingediend zijn
- Het leasecontract moet uiterlijk 30 april 2024 zijn ingegaan
- Geldt alleen voor de merken Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Porsche en CUPRA



