











































Ford E-Transit Custom
71 kWh L2 360 km WLTP Garantie t/m 2028/ LED/ Snellader/ Standkachel/ Stoelverw./ Stuurverw./ Carplay/ Camera/ PDC/ Climate/ Cruise
- Bedrijfswagen
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL FO-63-06 |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Datum deel 1a | 27-04-2026 |
| Gewicht | 2186 Kg |
| Koppel | 415 Nm |
|---|---|
| Max trekgewicht | 2300 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 360 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 125 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u 50m |
| Snelladen DC (20-80%) | 30 min |
| Gemiddeld verbruik | 22 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 12Volt aansluiting |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achter deuren zonder raam |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple carplay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurdersstoel verwarmd |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer met stuurwielbediening |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP |
| Hill hold functie |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED verlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtsensor |
| MP3 aansluiting |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia systeem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkdistance control |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuifdeur |
| Standkachel |
| Stoelverwarming |
| Stoffen bekleding |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Tussenschot volledig |
| USB poort |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorruit |
| Virtual Cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zijschuifdeur rechts |
Garanties
Fabrieksgarantie
27-04-2028


