



















Ford Mustang Mach-E
RWD 75 kWh
- 18 inch Y-spaaks LM velgen
- 360 graden camera
- Achteruitrijcamera
- Bang & Olufsen audiosysteem met 10 speakers en soundbar
- Carbonized Grey
- Dual Zone Automatische Airconditioning (DEATC)
- Elektrisch verwarmbaar stuurwiel
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- FordKeyless Entry incl. mogelijkheid om deur te openen via code op de B-stijl
- Intelligent Adaptive Cruise Control met Stop&Go
- Memory functie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels
- Navigatiesysteem met SYNC Bluetooth/Voice Control en audiosysteem (6 speakers)
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL L-307-RG |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Carbonized Gray/asher Gray (Pn4ja) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 6,1 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 15-07-2021 |
| Gewicht | 1944 Kg |
|---|---|
| Koppel | 415 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 258 pk (190 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 450 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 115 kW |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 18 inch Y-spaaks LM velgen |
| 360 graden camera |
| Achteruitrijcamera |
| Bang & Olufsen audiosysteem met 10 speakers en soundbar |
| Carbonized Grey |
| Dual Zone Automatische Airconditioning (DEATC) |
| Elektrisch verwarmbaar stuurwiel |
| Elektrisch verwarmbare voorstoelen |
| FordKeyless Entry incl. mogelijkheid om deur te openen via code op de B-stijl |
| Intelligent Adaptive Cruise Control met Stop&Go |
| Memory functie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels |
| Navigatiesysteem met SYNC Bluetooth/Voice Control en audiosysteem (6 speakers) |
| Panoramadak (vast) |
| 10.2 inch digitaal instrumentenpaneel en 15.5 inch touchscreen midden op dashboard |
| 100% onderhouden |
| 8-weg manueel verstelbare voorstoelen |
| Achterspoiler (zwart) boven achterruit |
| Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) |
| Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier |
| Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier en knie-airbag voor bestuurder |
| Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier, zijairbags voorstoelen |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatisch inschakelende dimlichten en grootlicht assistent |
| Bandenspanningscontrole systeem |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| DAB ontvanger |
| Dodehoekwaarschuwing-lichtsignaal in de buitenspiegels als een bestuurder wordt ingehaald |
| Draadloos laden mobiele telefoon |
| Driver Alert |
| Elektrisch bedienbare portierramen rondom |
| Elektrisch bedienbare ramen voor en achter inclusief global close |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting |
| Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels incl. instapverlichting |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verwarmbare voorruit |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| FordPass Connect™-Embeded modem |
| geluidsisolerend glas |
| Handsfree bedienbare achterklep |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Intelligent Speed Assist |
| isofix |
| keyless start |
| Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection |
| LED achterlichten, kenmerkend Mustang design |
| LED dagrijverlichting en LED achterlichten |
| LED koplampen voor dimlicht en grootlicht met dagrijverlichting |
| Middenarmsteun achter met bekerhouders |
| Middenconsole met armsteun, bekerhouders en USB aansluitingen |
| multimedia scherm groot |
| multimedia-voorbereiding |
| Oplaadkabel voor openbare laadpunten |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Privacy glass |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Sportieve unieke ST-Line zijskirts |
| SYNC 4A Bluetooth/Voice Control met Apple Car Play en Android Auto connectiviteit |
| Technology Pack + |
| Traffic Sign Recognition |
| Trekhaak mogelijk meerprijs vanaf 700,- |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| Zijairbags en curtain airbags voor en achter |




