



















Ford Mustang Mach-E
RWD 75 kWh
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- audio installatie premium
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless entry
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem full map
- panoramadak
- Space White
- stuurwiel verwarmd
- voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL L-235-DT |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Space White (Pn4hz) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 6,1 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 30-04-2021 |
| Gewicht | 1944 Kg |
|---|---|
| Koppel | 415 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 258 pk (190 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 450 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 115 kW |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achteruitrijcamera |
| airco (automatisch) |
| audio installatie premium |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| keyless entry |
| lichtmetalen velgen 18" |
| navigatiesysteem full map |
| panoramadak |
| Space White |
| stuurwiel verwarmd |
| voorstoelen verwarmd |
| 100% onderhouden |
| achterspoiler |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektr. met geheugen |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in carrosseriekleur |
| buitenspiegels met verlichting |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| grootlichtassistent |
| Instructieboekjes aanwezig |
| isofix |
| keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| multimedia scherm groot |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeer assistent |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| side-skirts |
| spraakbediening |
| Technology Pack + |
| Trekhaak mogelijk meerprijs vanaf 700,- |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| verwarmde voorruit |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Zijairbags en curtain airbags voor en achter |




