





Audi e-tron
55 Quattro Advanced Pro Line Plus 95 kWh Pano B&O HUD Trekhaak 21"
- Airco met elektronische regeling
- Bang & Olufsen Audiosysteem
- Connectivity-pakket
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Head-up display
- Lichtmetalen velgen 21"
- Luchtvering
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor voor en achter
Terug naar overzicht 6x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL K-866-PF |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kleur | Galaxisblau (blauw metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,7 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 29-11-2018 |
| Gewicht | 2465 Kg |
|---|---|
| Koppel | 664 Nm |
| Max trekgewicht | 1800 Kg |
| Vermogen | 408 pk (300 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 450 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 95 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 8u 38m |
| Snelladen DC (20-80%) | 30 min |
| Gemiddeld verbruik | 18 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Airco met elektronische regeling |
| Bang & Olufsen Audiosysteem |
| Connectivity-pakket |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Head-up display |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| Navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| Surround view 360° camera |
| Tour pakket |
| Trekhaak afneembaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank neerklapbaar in delen |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive cruise control |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) side voor |
| Airco (automatisch) |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Ambienteverlichting |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple carplay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Connected services |
| Dab |
| DAB+ |
| Dakrailing |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze Telefoonlader |
| Elektrisch glazen schuif/kanteldak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| File assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Isofix |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metaalkleur |
| Multimedia systeem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Panoramaschuifdak |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| Sportstoelen |
| stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
| Zwarte hemelbekleding |




