



































































































































Audi Q6 e-tron
S edition 83 kWh
- 21" Wielen Audi Sport, 5-arm Aero, zwart metallic, glansgedraaid, verduisterd
- achterstoelen verwarmd
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Interieur met standaardstoelen en zwarte lederen-kunstlederen bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- navigatiesysteem
- Panoramadak
- S Line exterieur
- Stoelventilatie voor
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 43961857 |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Manhattan grey metallic (H1) (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,6 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 20-06-2025 |
| Gewicht | 2100 Kg |
|---|---|
| Koppel | 450 Nm |
| Max trekgewicht | 2000 Kg |
| Vermogen | 251 pk (185 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Laadvermogen | 11 kW |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 225 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 8u |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
| Actieradius tot | 497 km |
| Accucapaciteit | 83 kWh |
Omschrijving
Opties
| 21" Wielen Audi Sport, 5-arm Aero, zwart metallic, glansgedraaid, verduisterd |
| achterstoelen verwarmd |
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Interieur met standaardstoelen en zwarte lederen-kunstlederen bekleding |
| kunstlederen interieurdelen |
| navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| S Line exterieur |
| Stoelventilatie voor |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| 3-spaaks stuurwiel boven en onder afgevlakt met schakelpaddels |
| aanhanger manoeuvreerhulp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| achteruitrij assistent |
| actieve noodgeval assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bang & Olufsen luidsprekers in de hoofsteunen vóór |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots herkenning en activatie |
| buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektr. met geheugen |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| geluidsisolerend glas |
| grootlichtassistent |
| head-up display |
| hemelbekleding donker |
| Hill hold assist |
| hoofd airbag(s) voor |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| keyless entry |
| keyless start |
| koplampen adaptief |
| koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen stuurwiel |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| matrix LED koplampen |
| MMI experience pro |
| multimedia scherm klein |
| multimedia scherm passagier |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeer assistent |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Privacy glas |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| rondomzicht camera |
| S line-interieur met sportstoelen en lederen-kunstlederen bekleding |
| Scheidingsnet |
| sfeerverlichting |
| Sierlijsten aluminium mat geborsteld antraciet |
| smartphone entry |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak wegklapbaar, elektronisch ontgrendelbaar incl. manoeuvreer assistent |
| uitstap waarschuwing |
| uitwijk assistent |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zonneschermen zijruiten achter |
| zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |


