















































































































































Audi Q8 Sportback e-tron
S quattro SQ8 115 kWh 503PK
- Glazen panoramadak
- Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin. Bovenzijde dashboard, portierarmsteunen en onderzijde middenconsole in mono.pur 550
- Leder Valcona met S-logo's
- MMI navigatie plus met MMI touch response
- Mythos zwart metallic
- rondomzicht camera
- S Line exterieur
- Stoelen, voor verwarmbaar
- Velgen, gegoten lichtmetaal 9,5J x 21 "5-arm-ster"-design
- Vierzones airconditioning
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL KGL-38-N |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Mythoszwart metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 4,5 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 26-06-2024 |
| Gewicht | 2625 Kg |
|---|---|
| Koppel | 973 Nm |
| Max trekgewicht | 1800 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 503 pk (370 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 471 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 115 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 170 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 11u 30m |
| Gemiddeld verbruik | 23 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Glazen panoramadak |
| Kunstleder bovenop dashboard en op interieurdelen onderin. Bovenzijde dashboard, portierarmsteunen en onderzijde middenconsole in mono.pur 550 |
| Leder Valcona met S-logo's |
| MMI navigatie plus met MMI touch response |
| Mythos zwart metallic |
| rondomzicht camera |
| S Line exterieur |
| Stoelen, voor verwarmbaar |
| Velgen, gegoten lichtmetaal 9,5J x 21 "5-arm-ster"-design |
| Vierzones airconditioning |
| AC-boordlader 22 kW |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| adaptief demping systeem |
| Adaptive air suspension |
| Airconditioning, volautomatisch 4 zones |
| Akoestisch glas in de zijramen |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| Assistentiepakket plus |
| Assistentiepakket Tour |
| Audi active lane assist incl file assistent |
| Audi Connect diensten |
| Audi lane departure warning incl emergency assist |
| Audi Phone Box |
| Audi smartphone interface |
| Audi virtual cockpit |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bagagedek |
| Bandenspanning controle systeem |
| Bang & Olufsen Premium Sound System met 3D-geluid |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots herkenning en activatie |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend |
| Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortsleutel en sensorgestuurde achterklepontgrendeling |
| Dakreling zwart |
| Decolijsten carbon Quadrat |
| Digitale radio ontvangst |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch verstelbaar stuur |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Head-Up display |
| Hemelbekleding in zwart |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| keyless entry |
| keyless start |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtpakket plus met ambient lighting |
| Matrix-ledkoplampen |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| oplaadmogelijkheid |
| Optiekpakket hoogglans zwart inclusief zwarte Audi-ringen |
| Parkeerassistent |
| Parkeerhulp plus |
| passagiersairbag |
| Privacy glas |
| regensensor |
| Rookvrij |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spiegelkappen in aluminiumkleur |
| sportonderstel |
| Sportstoelen plus voorin |
| Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels, verwarmbaar |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| uitstap waarschuwing |
| uitwijk assistent |
| Verkeersbordherkenning d.m.v. een camera |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |


