







































































CUPRA Born
Business One 62 kWh Stuur+stoelverwarming/ Camera/ Adapt. cruise/ Carplay/ DAB+
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go
- Dab
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem full map
- Sportstoelen
- stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL N-232-VF |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Grijs metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,3 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 432 X 181 X 154 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 29-12-2021 |
|---|---|
| Gewicht | 1711 Kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 421 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 58 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 120 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u 16m |
| Snelladen DC (20-80%) | 23 min |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| airco automatisch |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| luxe stoffen bekleding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Spraakbediening |
| stuur leder |
| stuur multifunctioneel |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |




