













































































































































Hyundai Kona
EV FASHION 39 kWh *99% SOH* + HEAD-UP DISPLAY
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- warmtepomp
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL P-306-XP |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Atlas White (SAW) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 02-07-2022 |
| Gewicht | 1510 Kg |
|---|---|
| Koppel | 395 Nm |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 305 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 39 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 50 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 4u 20m |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoek detectie |
| LED koplampen |
| lichtmetalen velgen 17" |
| navigatiesysteem full map |
| rijstrooksensor met correctie |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| audio installatie premium |
| bagagedek |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| boordcomputer |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in carrosseriekleur |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| DAB ontvanger |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| multimedia scherm middel |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| uitstap waarschuwing |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |



