





Land Rover Range Rover Evoque
1.5 P300e AWD R-Dynamic Pano ACC Elek Trekhaak Ori NL 1e Eig
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Cold Climate Pack
- Cruise control adaptief
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Matrix led koplampen
- Meridian geluidsinstallatie
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor voor en achter
- R-Dynamic Pakket
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL R-125-BT |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Fuji White (wit metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal cilinders | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Acceleratie | 6,4 s |
| Afmetingen in cm (L B H) | 450 X 190 X 165 |
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1498 CC |
| Datum deel 1a | 09-08-2022 |
| Gewicht | 2092 Kg |
|---|---|
| Koppel | 540 Nm |
| Max trekgewicht | 1600 Kg |
| Motorinhoud | 1.5 Liter |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Verbruik per 100 km | 1,5 Liter |
| Vermogen | 308 pk (227 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 12 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 4 kW |
| Snellaadvermogen | 32 kW |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Cold Climate Pack |
| Cruise control adaptief |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Matrix led koplampen |
| Meridian geluidsinstallatie |
| Navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| R-Dynamic Pakket |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak wegklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar in delen |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptive cruise control |
| Afdaal assistent |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| Ambienteverlichting |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Pack |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| camerabeeld in binnenspiegel |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| DAB+ |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen schuif/kanteldak |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Hill hold functie |
| Isofix |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Multimedia systeem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Panoramaschuifdak |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| sportstuur leder |
| Spraakbediening |
| stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| stuur verwarmd |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Voetgangersairbag |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
| Zwarte hemelbekleding |





