











































































Mercedes-Benz A-Klasse
250 e AMG Line
- 200A - Leder
- 234 - Dodehoek assistent
- 242 - Passagiersstoel electr.verstelbaar met memory
- 275 - Memory-pakket bestuurders-stoel, stuurkolom en spiegels
- 413 - Panoramadak (glas) electrisch bedienbaar en 2 rollo's
- 443 - Verwarmd stuurwiel
- 463 - Front view display (Head up)
- 501 - Surround view camerasysteem
- 628 - IHC plus, automatisch grootlicht schakeling
- 642 - Multibeam LED koplampen
- 772 - AMG Styling
- 840 - Privacy glas
Terug naar overzicht 4x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL HGH-69-V |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Donker Kosmoszwart metallic |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal cilinders | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Acceleratie | 7,4 s |
| Afmetingen in cm (L B H) | 445 X 185 X 146 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1332 CC |
| Datum deel 1a | 06-11-2023 |
| Gewicht | 1595 Kg |
|---|---|
| Koppel | 270 Nm |
| Max trekgewicht | 1600 Kg |
| Motorinhoud | 1.3 Liter |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 15 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 24 kW |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 200A - Leder |
| 234 - Dodehoek assistent |
| 242 - Passagiersstoel electr.verstelbaar met memory |
| 275 - Memory-pakket bestuurders-stoel, stuurkolom en spiegels |
| 413 - Panoramadak (glas) electrisch bedienbaar en 2 rollo's |
| 443 - Verwarmd stuurwiel |
| 463 - Front view display (Head up) |
| 501 - Surround view camerasysteem |
| 628 - IHC plus, automatisch grootlicht schakeling |
| 642 - Multibeam LED koplampen |
| 772 - AMG Styling |
| 840 - Privacy glas |
| 853 - Mercedes Advanced Soundsystem |
| 873 - Stoelverwarming voor |
| 889 - Keyless-go |
| 950 - Sportpakket AMG |
| P39 - AMG Lederpakket |
| P47 - Parkeerpakket plus |
| P55 - Night pakket |
| PDD - Premium Plus-pakket |
| U19 - MBUX Augmented Reality, live navigatiebeeld |
| 01U - MB Connect navigatie services |
| 20U - Voorbereiding carsharing |
| 22U - MBUX entertainment |
| 235 - Actieve parkeerassistent |
| 243 - Actieve rijstrook assistent |
| 252 - Bots waarschuwing |
| 258 - Actieve remassistent |
| 273 - Uitstapwaarschuwing |
| 287 - Achterbank neerklapbaar |
| 294 - Knie airbag |
| 310 - Dubbele cupholder |
| 345 - Regensensor |
| 351 - Mercedes-Benz noodoproepsysteem |
| 355 - Uitgebreide functies MBUX |
| 362 - Communicatiemodule LTE (4G) voor me connect |
| 365 - Navigatie (Hard Disk) |
| 367 - Live Traffic Information |
| 38U - Remote- & charging services plus |
| 400 - Armsteun opklapbaar achter |
| 426 - 8-traps automaat met dubbele koppeling |
| 431 - Aut. dimmende binnen/buiten spiegels |
| 458 - Widescreen Cockpit, digitale combiklok |
| 475 - Bandenspanningscontrolesysteem (RDK) |
| 485 - Comfort onderstel |
| 500 - Buitenspiegels electrisch inklapbaar |
| 513 - Verkeersbordherkenning / snelheidslimietassistent |
| 51U - Interieurhemel stof zwart |
| 525 - MBUX multimediasysteem |
| 537 - DAB+, digitale radio |
| 543 - Zonnekleppen met spiegel en verlichting |
| 581 - Automatische airconditioning (THERMOTRONIC) |
| 5B0 - Voorbereiding Distronic |
| 72B - USB pakket |
| 73B - Opbergvak middenconsole met rollo |
| 77B - MBUX interieur-assistent |
| 7U3 - Sportstoelen |
| 82B - Wisselstroom-laadsysteem (AC), tot 11kw |
| 859 - Breedbeeld mediadisplay van 10,25 inch |
| 875 - Verwarmd ruitensproeiersysteem |
| 877 - Ambiente sfeerverlichting interieur |
| 897 - Draadloos telefoon opladen |
| 8U8 - ISOFIX kinderzitbevestiging |
| 927 - Uitlaatgasreiniging Euro 6 |
| 942 - Bagageruimte opbergpakket |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| B53 - Soundgenerator voor buitengeluid |
| B59 - AGILITY SELECT |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| comfortonderstel |
| Connected services |
| Cruise control |
| Dab |
| Draadloze telefoonlader |
| electronic climate control |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| H44 - Sierdelen dwars geslepen aluminium, licht |
| hemelbekleding donker |
| Keyless start |
| L5C - Supersport geperforeerd leder stuurwiel |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| ME10 - Hybride Voertuig |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| P49 - Spiegelpakket |
| Parkeer assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| PAV - Winterpakket |
| PBG - MBUX navigatie premium |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| schakelpaddles |
| sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| stuur multifunctioneel |
| stuur nappaleder |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| U22 - Stoelen met instelbare lendesteun |
| U26 - AMG mattenset |
| U28 - Sport remsysteem |
| U35 - 12V aansluiting in laadruimte |
| U45 - Verwisselbare en verlichte instaplijsten |
| U59 - Zitcomfort pakket |
| U60 - Actieve motorkap (voetgangersbescherming) |
| U62 - Licht en zichtpakket |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi |



