































































Mercedes-Benz CLA
250 e AMG Limited Business Solution (Plug-in) (INCL-BTW) Aut. *PANO
- Achteruitrijcamera
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium Pedalen
- AMG-styling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- bots waarschuwing systeem
- BTW te verrekenen
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL P-792-XX |
|---|---|
| Carrosserie | Sedan |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Patagonia Red Metallic (rood metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal cilinders | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Acceleratie | 6,8 s |
| Afmetingen in cm (L B H) | 470 X 186 X 144 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1332 CC |
| Datum deel 1a | 08-07-2022 |
| Gewicht | 1625 Kg |
|---|---|
| Koppel | 230 Nm |
| Max trekgewicht | 1600 Kg |
| Motorinhoud | 1.3 Liter |
|---|---|
| Verbruik per 100 km | 1,0 Liter |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 15 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 24 kW |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Airco met elektronische regeling |
| Aluminium interieur afwerking |
| Aluminium Pedalen |
| AMG-styling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bots herkenning systeem |
| bots waarschuwing systeem |
| BTW te verrekenen |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Dab |
| Decor carbon |
| Diamond Grille |
| dodehoekdetectie met correctie |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Kleur rood |
| LED koplampen |
| Leder / Microvezel bekleding |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| MBUX Mulitimediasysteem |
| Metaalkleur |
| Multibeam led |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting interieur |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zwarte hemelbekleding |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Business Plus-pakket |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| electronic climate control |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Matrix led koplampen |
| Niet in gerookt |
| Parkeer assistent |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Roetfilter |
| Speciale kleur |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zomerbanden |



