





Mercedes-Benz GLC
Coupé 300e 4MATIC Luxury Line Pano Keyless Memory Trekhaak
- Airco met elektronische regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Parkeer pakket
- Parkeersensor voor en achter
- Rijassistentiepakket Plus
- Surround view 360° camera
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL GHJ-33-K |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Verde Silber (groen metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal cilinders | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Acceleratie | 6,7 s |
| Afmetingen in cm (L B H) | 479 X 194 X 162 |
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1999 CC |
| Datum deel 1a | 15-08-2024 |
| Gewicht | 2220 Kg |
|---|---|
| Koppel | 320 Nm |
| Max trekgewicht | 2000 Kg |
| Motorinhoud | 2.0 Liter |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Verbruik per 100 km | 2,1 Liter |
| Vermogen | 313 pk (230 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 31 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 60 kW |
| Gemiddeld verbruik | 20 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Airco met elektronische regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19" |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijassistentiepakket Plus |
| Surround view 360° camera |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank neerklapbaar in delen |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive cruise control |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Ambienteverlichting |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple carplay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning systeem |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| comfortonderstel |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Dab |
| DAB+ |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen schuif/kanteldak |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| geluidsimulator |
| Getint glas |
| Hill hold functie |
| Isofix |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Metaalkleur |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Panoramaschuifdak |
| Radiovoorbereiding |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
| zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |





