





















Opel Mokka-e
Elegance 50-kWh 11kw bl.
- 17 inch Lichtmetalen velgen in zwart
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- Keyless Entry & Start
- LED koplampen
- metaalkleur
- Multimedia Navi met 7” kleuren touchscreen
- Verwarmbaar stuurwiel
- Verwarmbare voorstoelen
- warmtepomp
Terug naar overzicht 8x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL R-100-BN |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Diamond black |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 23-07-2022 |
| Gewicht | 1498 Kg |
|---|---|
| Koppel | 260 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 338 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u 15m |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 17 inch Lichtmetalen velgen in zwart |
| achteruitrijcamera |
| Apple Carplay/Android Auto |
| electronic climate controle |
| Keyless Entry & Start |
| LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia Navi met 7” kleuren touchscreen |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmbare voorstoelen |
| warmtepomp |
| 100% onderhouden |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| cruise control |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Donker getinte ramen achter |
| DRIVER ASSISTANCE PAKKET |
| elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| isofix |
| keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| lederen stuurwiel |
| Multimedia Navi Pro met 10” kleuren touchscreen en 12" Pure Panel |
| multimedia scherm klein |
| multimedia scherm middel |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| radio |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| sfeerverlichting |
| telefoonintegratie |
| Trekhaak mogelijk meerprijs vanaf 700,- |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |




