













































Opel Vivaro-e
Electric L3 230 km WLTP Snellader/ Keyless/ Carplay/ Stoelverw/ Climate/ PDC/ Cruise
- Bedrijfswagen
Terug naar overzicht 8x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL V-61-PDK |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 10,5 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 28-04-2024 |
| Gewicht | 2096 Kg |
|---|---|
| Koppel | 270 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 230 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 30m |
| Snelladen DC (20-80%) | 30 min |
| Gemiddeld verbruik | 24 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 11 kW lader |
| 12Volt aansluiting |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achter deuren zonder raam |
| achterdeuren zonder ruit |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple carplay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer met stuurwielbediening |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| City-pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP |
| Geluidsisolerend glas |
| Hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| Keyless entry |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Laadruimte betimmering |
| Laadruimte-pakket |
| Lederen stuurwiel |
| mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia systeem |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkdistance control |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Schuifdeur |
| Spraakbediening |
| Stoelverwarming |
| Stoffen bekleding |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tussenschot volledig |
| USB poort |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zicht-pakket |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zomerbanden |


