



















































































Polestar 2
Long Range Single Motor 82 kWh Nw. model/ Trekhaak/ Navigatie/ Carplay/ Stoelverwarming/ 360 Camera
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Keyless entry
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Rondomzicht camera
- Voorstoelen verwarmd
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL Z-542-HF |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Grijs metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 6,2 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 461 X 189 X 148 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 12-04-2024 |
|---|---|
| Gewicht | 1984 Kg |
| Koppel | 490 Nm |
| Max trekgewicht | 1500 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 299 pk (220 kw) |
Elektrische specificaties
| Snelladen DC (20-80%) | 19 min |
|---|---|
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
| Actieradius tot | 659 km |
| Accucapaciteit | 82 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 205 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 27m |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Dab |
| Voorstoelen verwarmd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control |
| electronic climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| Hill hold functie |
| hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |




