









































































BMW i4
eDrive40 84 kWh M-Sport *M50 JAHRE* [ 3-Fase-11 kW ] {SOH-96%} (INCL-BTW) *LEATHER-ALCANTARA
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active Guard Plus
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Akoestische voetgangersbescherming
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium Pedalen
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
Terug naar overzicht 9x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL R-517-XZ |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Brooklyn Grey Metallic (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,6 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 478 X 185 X 145 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 23-12-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 2025 Kg |
| Koppel | 430 Nm |
| Max trekgewicht | 1600 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 340 pk (250 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 590 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 83 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 205 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 37m |
| Snelladen DC (20-80%) | 19 min |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Active Guard Plus |
| Airco met elektronische regeling |
| Airco separaat achter |
| Akoestische voetgangersbescherming |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Aluminium Pedalen |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende antiverblindings binnen- en buitenspiegels spiegels, elektrisch inklapbaar en stoeprandfunctie |
| Automatische 3-zone airconditioning |
| Autonomous Emergency Braking |
| BMW sportstoelen voor |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Connected Package Professional |
| Connected services |
| ConnectedDrive Services |
| Cruise control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-Tuner |
| Electrisch verwarmbare voorstoelen |
| Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten bagageklep |
| geluidsimulator |
| Interieurlijst Aluminium 'Mesheffect' |
| Keyless start |
| LED koplampen |
| LED koplampen incl. LED-technologie voor achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Live Cockpit Plus |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| M Brooklyn Grau |
| M Sport |
| Metaalkleur |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| multimedia scherm groot |
| Navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control (PDC) achter |
| Park Distance Control (PDC) voor |
| Parking Assistant |
| Regen- en lichtsensor |
| Rijstrooksensor |
| Servotronic |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Standverwarming / koeling interieur |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zwarte hemelbekleding |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels (alleen bestuurderskant) |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Basis bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dab |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hemelbekleding donker |
| Hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| M Aerodynamica |
| M Sportpakket |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| sfeerverlichting |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| WiFi |
| Zomerbanden |



