































































Citroën Ë-C4
Live 50 kWh [ 3-Fase-11kW] {SOH-88%} (INCL-BTW) Aut. *HEATPUMP
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco met elektronische regeling
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- BTW te verrekenen
Terug naar overzicht 7x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL N-627-SP |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Gris Artense Metallic (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9,7 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 436 X 180 X 153 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 19-01-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 1536 Kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
|---|---|
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 350 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 4u 33m |
| Snelladen DC (20-80%) | 24 min |
| Gemiddeld verbruik | 12 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airco met elektronische regeling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| BTW te verrekenen |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| Dab |
| Decor pianolak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Fase-3 laden mogelijk |
| Geluidsisolerend glas |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Metaalkleur |
| Parkeersensor voor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtepomp |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Zomerbanden |



