































































Ford Mustang Mach-E
RWD 75 kWh [ 3-Fase-11kW ]{SOH-91%} (INCL-BTW) *PANO
- 8-weg manueel verstelbare voorstoelen
- 10.2 inch digitaal instrumentenpaneel en 15.5 inch touchscreen midden op dashboard
- 18 inch Y-spaaks LM velgen
- Achterspoiler (zwart) boven achterruit
- Achteruitrijcamera
- Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers)
- Airco met elektronische regeling
- Alarmsysteem
- Aluminium interieur afwerking
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL N-714-PJ |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Iconic Silver Metallic (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,3 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 484 X 188 X 163 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 07-12-2021 |
|---|---|
| Gewicht | 1944 Kg |
| Koppel | 415 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 269 pk (198 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 450 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 115 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 6u 49m |
| Snelladen DC (20-80%) | 31 min |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 10.2 inch digitaal instrumentenpaneel en 15.5 inch touchscreen midden op dashboard |
| 18 inch Y-spaaks LM velgen |
| 8-weg manueel verstelbare voorstoelen |
| Achterspoiler (zwart) boven achterruit |
| Achteruitrijcamera |
| Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) |
| Airco met elektronische regeling |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Automatisch inschakelende dimlichten en grootlicht assistent |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Blind Spot Information System |
| bots waarschuwing systeem |
| BTW te verrekenen |
| CCS snellader aansluiting |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cross Traffic Alert - detectie van gemotoriseerd verkeer tijdens achteruitrijden |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Dab |
| Dodehoek detector |
| Driver Alert - vermoeidheidsherkenning |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting |
| Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verwarmbare voorruit |
| extra getint glas achter |
| Fase-3 laden mogelijk |
| FordPass Connect™-Embeded modem |
| geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Geluidswerende voorruit |
| Intelligent Adaptive Cruise Control met Stop&Go |
| Keyless start |
| Lane Change Warning en Lane Centering Assist |
| LED dagrijverlichting en LED achterlichten |
| LED koplampen voor dimlicht en grootlicht met dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luxe lederen bekleding |
| Metaalkleur |
| Middenconsole met armsteun, bekerhouders en USB aansluitingen |
| multimedia scherm groot |
| MyKey 2e Generatie- programeerbare 2e sleutel voor o.a. beperking snelheid of volume |
| Navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor en achter |
| Privacy glass |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Side-skirts |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| SYNC 4A Bluetooth/Voice Control met Apple Car Play en Android Auto connectiviteit |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Bandenspanningscontrole systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloos laden mobiele telefoon |
| Draadloze telefoonlader |
| EasyFold 60:40 achterbankleuning |
| Elektrisch bedienbare portierramen rondom |
| Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels incl. instapverlichting |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| FordKeyless Entry incl. mogelijkheid om deur te openen via code op de B-stijl |
| Grootlichtassistent |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| LED achterlichten |
| LED achterlichten, kenmerkend Mustang design |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lederen stuurwiel |
| Middenarmsteun achter met bekerhouders |
| Niet in gerookt |
| Oplaadkabel voor openbare laadpunten |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Stuur verstelbaar |
| Zijairbags en curtain airbags voor en achter |
| Zomerbanden |



