





























Kia Niro EV
463 km WLTP Pano/ Dealer Onderhouden/ Snellader/ Leder/ Adapt.Cruise/ Head-up / Carplay/ Stoelverw./ Stuurverw./ Elek.klep/ Trekhaak/ Camera
Terug naar overzicht 2x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL T-758-HG |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Zwart metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,8 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 442 X 183 X 159 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 23-06-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 1657 Kg |
| Koppel | 255 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 463 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 68 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 94 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u |
| Snelladen DC (20-80%) | 41 min |
| Gemiddeld verbruik | 162 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 11 kW lader |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afdekhoes |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple carplay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer met stuurwielbediening |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carbonafwerking interieur |
| Carkit |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Dab |
| Dakrails |
| Dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| dodehoekdetectie met correctie |
| electronic climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch schuif/kantel dak |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP |
| extra getint glas achter |
| File assistent |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Leder stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia systeem |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie af fabriek |
| Navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekjes |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkdistance control |
| Parkeercamera |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| stuur kunstleder |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| stuur verwarmd |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| USB poort |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zwarte (glans) exterieur delen |
| zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |



