















































Mercedes-Benz eVito
Tourer L2 90 kWh 370 km WLTP LED/ Snellader/ 2x Schuifdeur/ 8 pers./ Leder/ Adapt.Cruise/ Standkachel/ Stoelverw./ Carplay/ Navi/ Climate/ Camera/ PDC/ LMV
- Bedrijfswagen
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL MB-95-77 |
|---|---|
| Carrosserie | Bus |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Zwart metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 6 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Datum deel 1a | 10-03-2022 |
| Gewicht | 2640 Kg |
| Koppel | 366 Nm |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 370 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 100 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 110 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 9u 45m |
| Snelladen DC (20-80%) | 42 min |
Omschrijving
Opties
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple carplay |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Audio-pakket |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurdersstoel verwarmd |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer met stuurwielbediening |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP |
| full-LED koplampen |
| Grootlichtassistent |
| Hill hold functie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen adaptief |
| LED verlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtsensor |
| Metaalkleur |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia systeem |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkdistance control |
| Parkeer pakket |
| Parkeercamera |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuifdeur 2x |
| Standkachel |
| Stoelverwarming |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| USB poort |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |


