





















































Mercedes-Benz GLA
250 e AMG Limited Business Solution (Plug-In) (INCL-BTW) Aut. *PANO
- Achteruitrijcamera
- Airco met elektronische regeling
- AMG-styling
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- BTW te verrekenen
- Business Solution Plus pakket
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control
Terug naar overzicht 10x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL K-393-VP |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Mountain Gray Metallic (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal cilinders | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Acceleratie | 7,1 s |
| Afmetingen in cm (L B H) | 444 X 185 X 162 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1332 CC |
| Datum deel 1a | 19-03-2021 |
| Gewicht | 1675 Kg |
|---|---|
| Koppel | 230 Nm |
| Max trekgewicht | 1800 Kg |
| Motorinhoud | 1.3 Liter |
|---|---|
| Verbruik per 100 km | 1,4 Liter |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 70 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 15 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 24 kW |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Airco met elektronische regeling |
| AMG-styling |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| BTW te verrekenen |
| Business Solution Plus pakket |
| Carbonafwerking interieur |
| Cruise control |
| Dab |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Grootlichtassistent |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless entry |
| Koplampen adaptief |
| Leder / Microvezel bekleding |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Matrix led koplampen |
| Navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting interieur |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| 12Volt aansluiting |
| Accukoeling |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Audioinstallatie met cd-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| electronic climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Niet in gerookt |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Roetfilter |
| Start/stop systeem |
| stuur multifunctioneel |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Warmtewerend glas |
| Zomerbanden |



