





Volkswagen ID.3
Pro 58 kWh Warmtepomp ACC 34.000 KM 18"
- Airco met elektronische regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor voor en achter
Terug naar overzicht 1x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL S-252-NT |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Mangangrau (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,3 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 426 X 181 X 157 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 28-12-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 1713 Kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 426 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 58 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 120 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u 16m |
| Snelladen DC (20-80%) | 23 min |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Airco met elektronische regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Cruise control adaptief |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptive cruise control |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airco (automatisch) |
| airco automatisch |
| Ambienteverlichting |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple carplay |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Black Pack |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Dab |
| DAB+ |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Hill hold functie |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix |
| Keyless start |
| kleur grijs |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lederen stuurwiel |
| Metaalkleur |
| multimedia scherm standaard |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Radiovoorbereiding |
| Rijstrooksensor met correctie |
| sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Zwarte hemelbekleding |




