

































Peugeot e-Partner
50 kWh 280 km WLTP Snellader/ 3 Pers./ Standkachel/ Carplay/ Cruise/ Navi/ PDC/ Trekhaak
- Bedrijfswagen
Terug naar overzicht 4x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL VLZ-54-F |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Zilver metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Afmetingen in cm (L B H) | 440 X 185 X 188 |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 27-10-2021 |
| Gewicht | 1582 Kg |
|---|---|
| Koppel | 260 Nm |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 282 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 101 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 30m |
| Snelladen DC (20-80%) | 26 min |
| Gemiddeld verbruik | 204 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 12Volt aansluiting |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achter deuren zonder raam |
| Aflegvak boven hemel |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple carplay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control |
| Dab |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP |
| Hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| Laadruimte betimmering |
| lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtsensor |
| Metaalkleur |
| mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia systeem |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Pack Visibilité |
| Parkdistance control |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Schuifdeur |
| Standkachel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Tussenschot met raam |
| Tussenschot volledig |
| USB poort |
| Zijschuifdeur rechts |



